Україна, м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 201а
(093) 998 - 70 - 70 / (068) 077 - 87 - 87
8:00 - 17:00

Дизайн

Дизайн є надзвичайно розширеним поняттям. На сьогоднішній день дизайн присутній майже у всіх сферах життя: дизайн інтер’єру, ландшафтний дизайн, дизайн одягу тощо. Сфера поліграфії не стала виключенням і так само має безпосереднє відношення до дизайну. Так наприклад розробка візиток, запрошень, листівок та флаєрів потребує особливих знань, навик та вмінь, адже основною метою поліграфічного виробу є привернення уваги за рахунок креативного та оригінального дизайну. Розробка будь-якого дизайну передбачає також володіння численними комп’ютерними графічними програмами, що допомагають створювати професійні та дійсно якісні проекти.

Поліграфія є необмеженим простором для того, щоб в повній мірі проявити дизайнерські навики та втілити у життя всі, навіть найсміливіші ідеї. До основних обов’язків дизайнера входить розробка логотипів, фірмових символік, створення художніх проектів для друку календарів, блокнотів, флаєрів, запрошень, листівок, дипломів тощо. Всім відомо, що на сьогоднішній день, поліграфічні вироби є одним з найбільш актуальних та поширених засобів реклами, які також використовуються у якості рекламно-сувенірної продукції. Так наприклад, проведення різноманітних промо-акцій, семінарів та виставок не обходиться без вручення відвідувачам, партнерам та постійним клієнтам оригінальних та яскравих календ ариків, блокнотів та іншої фірмової продукції підприємства чи організації.

Враховуючи сучасні, динамічні умови ринку та жорстку конкуренцію, кожний типографічний центр повинен мати свій власний дизайнерський відділ, який по значенню, виступає на перше місце, оскільки замовляючи той чи інший виріб, клієнт безпосередньо спілкується із дизайнером, обговорюючи художнє оформлення і лише потім технічну сторону виконання та друк.

Іміджевий дизайн виробу є ключовою та однією з основних вимог до будь-якого товару. Створюючи макет проекту дизайнер підбирає необхідні кольори, якщо замовник вже має свій фірмовий логотип або символіку, основні кольори виробу поєднуються разом із кольоровою гамою логотипу. Маючи за основну подібні речі, інша частина проекту відштовхується безпосередньо від них. Якщо мова йде про створення абсолютно нового та унікального проекту, дизайнер та замовник можуть фантазувати та втілити у житті будь-які ідей. Це стосується як кольорів, так і загального дизайну та різноманітних художніх елементів.

Дизайнери нашої типографії розроблять для вас абсолютно унікальний та індивідуальний проект у відповідності з усіма технічними нормами та правилами і власними побажаннями клієнта. Якщо ж ви вже маєте готовий дизайн вашого майбутнього проекту, проте вас не задовольняють певні моменти, наші спеціалісти допоможуть вам вдосконалити ваш макет. Звертайтесь до нашої типографії та ви залишитесь задоволені як співпрацею так і високою якістю виконаної роботи.