Україна, м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 201а
(093) 998 - 70 - 70 / (068) 077 - 87 - 87
8:00 - 17:00

Друк бланків

Друк бланків на замовлення є одним з найбільш затребуваних видів поліграфічних послуг. Щоденно сотні тисяч компаній малого, середнього і великого бізнесу використовують в роботі безліч різноманітних бланків. Кожна операція повинна підтверджуватись певними клішованими, загальнодержавними зразками документів, в більшості випадків саме бланками.

Бланк представляє собою стандартний офісний папір формату А4, щільністю 80 грам. Розмір та формат друкованого бланку може бути іншим, та виготовлений на папірі, саме тої структури, яку побажає клієнт.  Певні бланки є стандартними та використовуються більшістю організацій. Проте не слід забувати про те, що бланк, так само як і ряд іншої фірмової сувенірно-рекламної продукції, є  обличчям компанії та заочно представляє її широкій аудиторії. Працівники використовують фірмові бланки не лише з метою складання певних звітів, податкових накладних та багатьох інших комерційних операцій, але й для запису необхідної інформації стосовно фірми. Так наприклад, відвідавши вашу компанію, потенційний клієнт, ознайомившись з продукцією та послугами, які ви надаєте, бажає занотувати певну, важливу для себе інформацію.

Не менш важливим та популярним є друк бланків, що належать до категорії “фірмових”.  Основною метою використання фірмових бланків є надання всієї необхідної інформації щодо фірми, напрямків діяльності, основних пріотрітетних направлень та, звичайно, вказати реквізити, що включають номери телефонів, e-mail, адресу, банківські дані, номери свідоцтв та адресу електронного сайту. Даний вид бланку може бути виконаним на офсетному або мелованому папері, де формат варіюється від А5 до А4. Можливе також друкування фірмових бланків на дизайнерському папері, прикрасивши його іміджевими елементами, які нададуть власного, унікального індивідуального стилю вашему підприємству. Привабливий, оригінальний зовнішній вигляд бланку, позитивно вплине на потенційного клієнта. Такий бланк буде говорити сам за себе, гідно представляючи та рекламуючи вас і вашу компанію.

Друк бланків виконується двома видами друку, офсетним та цифровим. Вибір способу друку залежить від тиражу та складності проекту. (тираж 500 єкземплярів — цифровий друк; більше 500 - офсетний друк.)  У виборі виду друку ключову роль відіграє побажання клієнта, наскільки оперативно повинен бути виконаний тираж та його якість. Більш детально щодо “за” і “проти” цифрового і офсетного друку, ви можете ознайомитись в розділах “Цифровий друк” та “Офсетний друк” . У разі виникнення будь-яких питань або за додатковою інформацією звертайтесь до наших менеджерів по вказаним телефонах (розділ “Контакти”).