Україна, м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 201а
(093) 998 - 70 - 70 / (068) 077 - 87 - 87
8:00 - 17:00

Друк візиток

Однією з найбільш актуальних та пропонованих послуг оперативної типографії є саме друк візиток. Візитка є незамінним елементом ведення бізнесу в сучасних умовах. Застосування даного поліграфічного виробу значно ширше, ніж може здатись на перший погляд. Проведення семінарів, промо-акцій, рекламних акцій не обходиться без обміну візиток, або подарунків таких як блокноти або щоденники з логотипом фірми, для того щоб зацікавити людей у послугах вашої фірми. 

Сучасні поліграфії та типографічні центри пропонують безліч різноманітних, оригінальних макетів візиток. Навіть найвибагливіший клієнт з легкістю може підібрати гідний варіант. Способи друку візиток залежать від побажань замовника. Можливе виготовлення як офсетним, так і цифровим друком. Основна різниця цих двох способів друку полягає у розмірі тиражу. В разі, бажаний тираж друкованих візиток складає 500 екземплярів, клієнту економічно вигідніше скористатись послугами цифрового друку. Якщо ж тираж перевищує 500 , більш раціональним та рентабельним варіантом буде офсетний друк. Обидва види друку є якісними та гарантуюють чіткість зображень.

Що стосується безпосередньо вимог дизайну, так би мовити “зовнішнього вигляду” візитки, необхідно звернути увагу на наступне:

  1. Розмір. Стандартним розміром друкованих візиток є 9х5 см, проте можливий формат 8,5х5,5 см. Все залежить від побажань клієнта.
  2. Текстура паперу. Існує декілька можливих варіантів, серед них: папір крейдований (матовий, глянцевий), некрейдований, або ж з текстурою (льон). Існує ще один різновид паперу — дизайнерський. Даний різновид паперу використовується для ексклюзивних, VIP візиток.
  3. Художнє оздоблення. Розробивши власний, оригінальний макет візиток, можливі варіанти різноманітних художніх оздоблень візиток. 

Існує також декілька видів візиток, наприклад, рекламна, ділова та особиста. Саме в залежності від бажаного виду візитки, слід враховувати вище перелічені особливості.

Друк  особистих візиток характерний достатньо вільним стилем виконання. Основною метою даного виду візитки є надання мінімальної інформації: прізвище, ім'я, рід діяльності та номер телефону. Більш детальне вказання інформації не є обов'язковим і  цілком залежить від побажань клієнта.

Рекламна візитка, як правило не надає особистої інформації, а вказує на підприємство, компанію, напрямки її діяльності, описання товарів та послуг, а також необхідні реквізити (телефон, адреса, адреса сайту, e-mail). 

Ділова візитка повинна відображати фірмовий стиль компанії, містити логотип, а також обов'язково вказується прізвище, і'мя, посада та реквізити фірми. Дизайн таких візиток слід витримати в точному, бізнесовому стилі.

Наші менеджери нададуть вам всю необхідну інформацію стосовно друку візиток, термінів та цін. Детальніше про різні види друку ви можете дізнатись з інших статей на нашому сайті в розділі “Послуги”.