Україна, м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 201а
(093) 998 - 70 - 70 / (068) 077 - 87 - 87
8:00 - 17:00

Друк журналів

Друк журналів – одна з послуг цифрової друкарні. Журнал представляє собою періодичне видання, яке містить різноманітні реферати та статті по художнім, економічним, політичним та багатьом іншим питанням. Журнали завжди вважався одним з найбільш дієвих способів впливу на громадську думку. Може існувати декілька варіантів виготовлення та друку журналів. Різниця полягає у технічних характеристиках, а саме: періодичність видання, спосіб подачі інформації, загальна тематика, формат та ціна.

Так наприклад, друк журналів можна виконувати раз на тиждень, раз в два тижні, два рази на місяць тощо. Зазвичай, спеціалізація щотижневих журналів полягає у ознайомленні читачів з останніми новинами, представленні важливої інформації тощо. Журнали, що тиражуються раз на місяць звертають увагу читачів на суттєву серйозну інформацію та обов’язково її аналіз. Такі видання не розраховані на широку аудиторію, а певну цільову групу, для якої подібна інформація є актуальною. Існує різновид журналів, який розповсюджується безкоштовно, в рекламних цілях, з метою ознайомлення потенційних покупців з певними товарами та послугами.

Наша фірма має великий досвід у сфері поліграфії, і ми гарантуємо своїм клієнтам високу якість друкованої продукції. Друк журналів виконується на сучасному високотехнічному обладнанні, методом офсетного друку. Саме цей спосіб і досі залишається пріоритетним та актуальним, оскільки забезпечує високу якість отисків (відбитків), чітку та яскраву передачу дрібних деталей та полу тонів. Використовуючи офсетний друк можна виконувати друк чорно-білих та повно кольорових журналів з різнокольоровими обкладинками, до того ж вся робота виконується на високій скорості.

Як правило, для друку журналів, зазвичай, використовується глянцевий межований папір: для обкладинки щільність паперу 200 г/м2, для звичайних сторінок 115 г/м2. Проте ми приймаємо всі замовлення в індивідуальному порядку, і виконуємо друк продукції, саме на тому матеріалі, який побажає замовник. Кріплення журналів виконується скобами, що є найбільш практичним та раціональним варіантом, проте цей вибір безпосередньо залежить від щільності паперу та кількості полос. Ми пропонуємо і гарантуємо своїм клієнтам найвищу якість, вигідні ціни та короткі терміни виконання роботи.

У відповідності з усіма побажаннями та потребами клієнта, ми можемо виконувати друк журналів на різноманітних машинах. Виконуємо також після друковану обробку за допомогою ламінаторів, тиснення, різаків, а також використовуємо обладнання для фальцовки. Після друковані процеси дають можливість зробити, в даному випадку журнал, більш привабливим та надати йому ексклюзивного, унікального вигляду. На сьогоднішній день, друк фірмових журналів, вважається одним з найбільш ефективних засобів реклами товарів, послуг тощо, але і не втрачає популярності, як найбільш трендовий та стильний засіб представлення різноманітної інформації, в залежності від аудиторії, та основного напрямку діяльності самого журналу.