Україна, м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 201а
(093) 998 - 70 - 70 / (068) 077 - 87 - 87
8:00 - 17:00

Друк флаєрів

Друк флаєрів є однією з найбільш поширених поліграфічних продукцій, що представляє собою рекламний роздатковий матеріал. Першочергове значення терміну «флаєр» - це рекламна листівка, яка досить ефективно та ефектно рекламує товари, послуги або інформує про певні події та заходи. Досить часто флаєр використовується у вигляді запрошення на різноманітні урочисті заходи або відкриття, при цьому надає бонуси, такі як безкоштовний вхід або ж знижка.

Досить часто пересічний громадянин отримує різноманітні флаєра. Використовуючи даний поліграфічний виріб досить легко привернути увагу потенційного клієнта, оскільки яскравий та оригінальний дизайн привертає увагу в першу чергу і вже потім людина ознайомлюється з інформацією, яка представлена на флаєрі.

 

Для того, щоб ваш флаєр був дієвим слід дотриматись певних умов при його створені. По-перше, креативний, яскравий дизайн, із багатогранним поєднанням різноманітних варіацій кольорів та численних художніх елементів. По-друге, чітке та зрозуміле розміщення ключової інформації, яка надасть власнику флаєра всю необхідну інформацію. Як правило, інформація, яка надрукована на флаєрі, повідомляє про дату, місце, час проведення будь-якого заходу, а також повідомляє про бонуси, які вона надає. Досить часто розміщується карта схема проїзду до місця проведення акції або заходу.

 

За допомогою флаєрів досить легко прорекламувати свої послуги та товари, перевага даного способу полягає в тому, що інформування проходить дуже швидко, охоплюючи велику кількість людей. На відміну від білетів чи запрошень, флаєра знаходяться у вільному розповсюджені, отримати їх може будь-хто, при цьому людина отримає знижки та бонуси на самому заході.

Для друку флаєрів використовується щільна бум ага, яка дозволяє надовго зберігать первозданний вигляд, з повним збереженням кольорів та малюнків. Використовуючи цифровий друк виготовлення замовлення може бути виконано вже за годину, при умові наявності готового дизайну макету. Якщо ж необхідно розробити оригінальний, креативний проект, розробка проекту може зайняти певний час, оскільки для того, щоб ваш флаєр був максимально результативним, основну увагу слід приділити саме дизайну. Наші досвідченні спеціалісти та дизайнери розроблять для вас неповторні та оригінальні дизайни флаєрів, при цьому врахувавши всі побажання та вимоги клієнта. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, що є запорукою успішної співпраці та якісного друку продукції.

З приводу будь-яких питань або для отримання будь-якої додаткової інформації звертайтесь до наших менеджерів. Всі номери телефонів та інші реквізити вказані у розділі «Контакти».