Україна, м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 201а
(093) 998 - 70 - 70 / (068) 077 - 87 - 87
8:00 - 17:00

Грамоти, дипломи, подяки

Грамоти, дипломи та подяки є одним із зручних поліграфічних виробів, які є неодмінним атрибутом для проведення урочистих заходів та святкових подій. Саме вони допомагають відзначити певні досягнення в професійній або соціальній сфері, різноманітні перемоги, а також просто засвідчити важливі життєві етапи, як в історії підприємств так і в житті людей.

Диплом є офіційним документом, що засвідчує закінчення середнього чи вищого навчального закладу, або ж присвоєння певної кваліфікації в суспільній, науковій чи спортивній сфері. Виготовлення подібних поліграфічних виробів вимагає особливого ставлення, особливо до дизайну, оскільки основним завданням диплому, грамоти та подяки є підкреслення особливого статусу, який надається власнику.

Основною умовою для виготовлення грамот, дипломів та подяк є їх висока якість, чіткість та яскравість зображень. Якісно виготовлений поліграфічний виріб не є лише свідченням професійної роботи друкарні, проте й висвітлює статус фірми або компанії, яка замовила їх виготовлення. Так наприклад, вручена подяка або диплом за успішну співпрацю колегам або партнерам, значно підвищить авторитет підприємства, вказуючи на те, що організація є стабільною та надійною.

Традиційним форматом для грамот, диплом та подяк є А4 (210мм х 297мм), для виготовлення використовують спеціальний щільний, крейдований картон або папір, проте формат виробу також погоджується із замовником. Для того, щоб ваш виріб набув більш ексклюзивного та унікального вигляду, за побажанням клієнта, для виготовлення буде використаний дизайнерський папір в поєднанні з численними дизайнерськими художніми елементами та після друкарськими обробками.

Для наших клієнтів ми пропонуємо виготовлення як класичних шаблонних грамот та дипломів, або ж виготовлення оригінальних, ексклюзивних макетів. Наші досвідченні дизайнери розроблять оригінал-макет проекту у відповідності з усіма вимогами та побажаннями замовника та враховуючи тематику події або урочистого заходу. Можливе внесення певних художніх або ж персоніфікованих змін (наприклад особисті дані, такі як ПІБ, звання тощо) до класичних макетів, які нададуть вашому власному виробу самобутнього вигляду. Персоналізація, як одна з переваг цифрового друку, дозволяє друкувати кожний екземпляр тиражу із унікальними даними. Таким чином, кожен диплом або грамота буде адресований до певного адресату безпосередньо (це позбавляє від необхідності дописувати власні ініціали окремо). Для цього на макеті виробу передбачене виділення окремого місця для мінливих даних.

Серед основних видів персоналізованої продукції:

  • Грамоти
  • Дипломи
  • Запрошення
  • Подяки
  • Сертифікати
  • Листівки