Україна, м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 201а
(093) 998 - 70 - 70 / (068) 077 - 87 - 87
8:00 - 17:00

Листівки та запрошення

Листівки та запрошення відносяться до класу поліграфічних виробів, що ефективно інформують, щодо проведення різноманітних свят, урочистих заходів (корпоративні свята, весілля, ювілеї)тощо. Звичайно, на сьогоднішній день придбати готову листівку досить легко, оскільки пропонований вибір віддрукованої поліграфічної продукції досить широкий. Проте якщо мова йде про проведення дійсно важливої події, вам необхідне запрошення, яке буде відповідати вашому фірмовому стилю, вподобанням та загальному настрою. Широкий асортиментний ряд дизайнерського, оригінального паперу, на ряду з креативним дизайном та естетичним оформленням, перетворять ваше замовлення на маленький виріб мистецтва, яким ви зможете поділитись із своїми друзями, колегами тощо.

Наша цифрова друкарня пропонує розробку та виготовлення різноманітних листівок та запрошень з урахуванням всіх побажань клієнта. Досвідчені спеціалісти розроблять індивідуальний, власний дизайн, який буде оформлено у відповідності з усіма технічними правилами та вимогами клієнта. Оперативна поліграфія забезпечує швидкий та високоякісний друк продукції, де найменша художня деталі будуть яскравими та чіткими. Незалежно від загальної кількості тиражу замовлення може бути виконано в найкоротший термін.

Для того, щоб наші клієнти залишились задоволені як сервісом обслуговування так і кінцевим результатом замовлення, наші менеджери забезпечують індивідуальний підхід до кожного клієнта. Замовник отримає всю необхідну інформацію, щодо власного замовлення. Наші дизайнери створять оригінальний макет проекту або ж, за побажанням клієнта, можуть внести необхідні корективи до власних ескізів. Наявність високотехнічного, сучасного обладнання забезпечує не лише якісний друк, алей можливість внесення корективів на будь-якому етапі друку, оскільки всі операції знаходяться на автоматичному моніторингу.

Виконуємо друк персоніфікованих листівок та запрошень, на яких вказані перемінні дані, такі як ПІБ, номери телефонів тощо. До уваги замовника будуть представлені, як класичні моделі та шаблони макетів так і святкові, унікальні макети, які підійдуть для урочистих подій, свят та інших різноманітних заходів.

Наша цифрова друкарня виконує друк листівок та запрошень різних розмірів та з різноманітними варіантами художнього оформлення. Здійснюємо ряд після друкованих операцій, таких як тиснення, ламінація тощо. Для отримання більш розширеної інформації, щодо друку листівок та запрошень, звертайтесь до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів або ж скористайтесь послугою зворотній зв'язок.