Україна, м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 201а
(093) 998 - 70 - 70 / (068) 077 - 87 - 87
8:00 - 17:00

Обладнання

Типографія на базі фірми “Мед” працює на сучасному, якісному обладнанні, що надає можливість роздруковувати велику кількість поліграфічних виробів різних за характером (литсівки, буклети, запрошення, флаєра, календарі) та рівнем складності.

 

Konica Minolta PRO C5501

Професійне обладнання і новітні ведучі технології гарантують чітке та якісне виробництво поліграфічної продукції. Система bizhub PRO C5500 забезпечує безперебойний і якісний  друк чорно-білих і повнокольорових отисків (до 55 екземплярів за хвилину).

Система працює з різноманітними паперовими носіями: з матеріалом для офсету,  листівками, мелованим папіром тощо. Все це можливо завдяки технології подання паперу  з використанням роздуву стопи. Зручний та практичний у використанні, Konica Minolta PRO C5501, дозволяє запропонувати замовникам широкий асортиментний ряд типографічних рекламно-сувенірних виробів.

 

Konika Minolta 950 Pro

Технічні характеристики Konika Minolta 950 Pro:

  • надзвичайно висока якість друку, дозволяє виготовляти різноманітні поліграфічні вироби
  • монохромна система, що забезпечує швидкий та чіткий друк
  • Безперебойний друк великих тиражів
  • Швидкість друку до 95 екземплярів за хвилину (А4)
  • Вбудований контролер забезпечує максимальну продуктивність

 

Різограф Riso EZ 370

Тип високошвидкісного розмножувального пристрою з планшетним сканером. Швидкість друку складає від 60 до 130 листів на хвилину. У різографі встановлено 4 типи режимів для сканування оригінал-тексту:

  • фото
  • олівцевий
  • текст
  • комбінований

"Фото" режим ідеальний при друкуванні різних ілюстрацій та фото. Наявність функції "згладжування півтонів" забезпечує ідеальний плавний перехід напівтонів фотографії.

Режим "текст" є досить практичним у використанні при друкуванні текстових документів і файлів, "олівцевий" режим підходить, якщо картинки або ілюстрації виконані олівцем.

"Комбінований" режим оптимальний варіант при виборі друку, якщо оригінал документа містить як текст так і малюнок.
    

Професійні роликові різаки Dahle

Професійна модель роликового різака незамінна при прорізанні різних поліграфічних матеріалів, включаючи ламіновані документи, а також полімерних плівок. При прорізанні матеріалів з рулонів, на різаку встановлене спеціальне кріплення рулону. Дана модель забезпечує і гарантує якісне виконання робіт.