Україна, м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 201а
(093) 998 - 70 - 70 / (068) 077 - 87 - 87
8:00 - 17:00

Офсетний друк

Традиційним, класичним видом друку вважається офсетний друк. Він характеризується чіткою передачею півтонів, високою передачею дрібних деталей та відмінною якістю тиражу в цілому. Проте існує також ряд важливих технічно-фізичних особливостей при використанні даного виду друку. Так, наприклад, слід звернути увагу на фарбу, а саме: баланс води і фарби, її в'язкість, а також РН зволожуюючого розчину. Асортимент продукції, виготовленої способом офсетного друку, є надзвичайно широким, починаючи журналами та газетами і закінчуюючи різноманітними упаковками.

На відміну від цифрового друку, офсетний друк є процесом нестійким, тому, для досягнення максимально якісного ефекту необхідний чіткий, перманентний контроль.  Принцип перенесення певного зображення на поверхню полягає в нанесенні малюнку на спеціально оброблену пластину, а потім, використовуюючи спеціальний допоміжний циліндр, зображення переноситься безпосередньо на сам виріб. Кожний виріб характеризується певною гамою основних кольорів. Метод офсетного друку розрахований на використання окремих форм для кожного кольору, а отже друк відбувається окремими секціями.

Процес друку нараховує декілька послідовних етапів:

  • на першому, виробничому етапі, виготовляються кольоророздільні фотоформи
  • виробництво спеціальних друкованих форм
  • приладнання виготовлених форм на друкарські машини
  • процес друкування
  • післядрукарські обробки

На перший погляд може здатись, що технологія офсетного друку є надто складною, проте насправді всі витрати та час, затрачені на виготовлення готової продукції, виправдовує висока яікість.  Іноді перед клієнтом може постати питання, в чому полягає перевага офсетного друку над цифровим? Звичайно, на сьогоднішній день існує достаньо видів друку, тому подібне питання є абсолютно природнім.

Отже, переваги офсетного друку:

  • яскравість кольорів
  • максимальна точність передачі зображень, текстів, малюнків
  • рентабельність при замовленні об'ємних тиражів (500 і більше); термін виготовлення подібних замовлень значно зменшується (чим більший тираж — тим швидший термін друку)
  • використання і можливість друкування на різноманітних паперових текстурах з різною щільністью.

Найголовнішим пунктом, який слід запам'ятати, є те, що офсетний друк використовується при виготовленні замовлень починаючи від 500 екземплярів.

З приводу замовлення тиражу, або будь-яких питань чи додаткової інформації звертайтесь до менеджерів типографії за вказаними номерами (розділ “Контакти”), або ж скористайтесь послугою “Зворотній зв'язок”.