Україна, м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 201а
(093) 998 - 70 - 70 / (068) 077 - 87 - 87
8:00 - 17:00

Про нас

Друкарня працює на базі фірми “Мед”. З 2005 року друкарня надає повний спектр поліграфічних послуг. Основна спеціалізація - виготовлення та друк типографічних виробів (блокнотів, буклетів, брошур, буклетів, візиток тощо), а також рекламно-сувенірної продукції. Основною метою друкарні є виконання всіх замовлень наших клієнтів. Серед наших постійних клієнтів підприємці малого, середнього та великого бізнесу. Багаторічний досвід дозволяє виконувати замовлення різних рівнів складності, з використанням реклами.

Наша друкарня пропонує різні види друку, що значно полегшує завдання клієнту. Ознайомившись одразу з первагами різних видів друку, клієнт може замовити саме те, що він бажає. Наявність якісного, високотехнічного обладнання дозволяє в найкоротші терміни виготовити та надрукувати замовлення різних тиражів та рівней складності.

Команда професіоналів гарантовано виконає ваше замовлення саме так, як побажає клієнт.  Ми запрошуємо скористатись поліграфічними послугами нашої друкарні. Друкуємо на тканині, плівці; вишивка тощо. Ми не лише друкуємо та випускаємо традиційні вироби, проте виконуємо оригінальні, нестандартні замовлення також. Отримати більш детальну інформацію з приводу замовлень, або наявності тих чи інших послуг, ви можете зробити за допомогою послуги “Зворотній зв'язок” або ж подзвонити за вказаними номерами телефонів. Наші менеджери нададуть всю необхідну інформацію та порадять саме той варіант, який найбільше підійде клієнту.

Наші послуги порадуюють вас не лише відмінною якістю, але й прийнятними цінами.